آموزش قسمت مراسم های آتی

با یکی دیگر از سری مطالب آموزشی خیمه گاه همراه شما هستیم، از آن جایی که در این مطلب قرار است یکی از مهم ترین و پیشرفته ترین خدمات وبسایت خیمه گاه به اشتراک گذاشته شود لذا خواهشمندیم با دقت هر چه تمام این مطلب را دنبال کنید.
شاید زمانی که به صفحه اصلی خیمه گاه سر می زنید نقشه ای با موقعیت های مختلفِ نشانه گذاری شده توجه شما را جلب کند، این یکی از خدمات حرفه ای و قابل توجه این شبکه اجتماعی می باشد که به تشریح آن خواهیم پرداخت.


با ورود به صفحه کاربری خود  گزینه ای را مشاهده می کنید با عنوان مراسم آتی ، با کلیک روی گزینه ی "بارگذاری" صفحه ای پیش روی شماست که شامل دو گزینه "برنامه مناسبتی" و "برنامه هفتگی" می باشد، همچنین دو نوار ابزار را مشاهده می کنید که با نام های "آرشیو مراسم" و "مراسم آتی" نمایان هستند.


اگر روی گزینه ی "برنامه مناسبتی" کلیک کنید صفحه ی ایجاد برنامه مناسبتی جدید باز می شود.قسمت اول، عنوان برنامه مناسبتی جدید می باشد که شـما می بایست عنوان مراسم خود را -مانند:شهادت امام حسن عسکری(ع)- پر کنید.

قسمت بعدی انتخاب مناسبت است که با تقسیم بندی صورت گرفته شما می توانید از فهرست ماه های قمری ماه مورد نظر را انتخاب نمایید، با انتخاب ماه قمری مورد نظر خود مناسبت های آن ماه در فهرست جلوی آن قابل مشاهده است.

پس از انتخاب مناسبت باید تاریخ مراسم خود را وارد کنید بدین صورت که با کلیک روی فیلد "تاریخ شروع" تقویمی برای شما باز می شود که به راحتی تاریخ شروع مراسم خود را می توانید ثبت کنید؛ از آنجایی که برخی مراسم های مناسبتی در بازه ای چند روزه برگزار می شوند بخشی جلوی فیلد تاریخ شروع مراسم تعبیه شده که با کلیک روی گزینه "+الی" می توانید برای مراسمات چند روزه ی خود بازه ی زمانی تعریف کنید و تاریخ پایان مراسم خود را تعیین کنید.(لازم به ذکر است اگر برنامه شما در چند روز اجرا شود و شما تاریخ پایان را درج نکنید مراسمتان در صفحه شما و صفحه اصلی خیمه گاه فقط یک روز نمایش داده شده و غیر فعال خواهد شد پس به این نکته دقت کافی را داشته باشید) همچنین در ادامه، شما می توانید ساعت شروع و پایان مراسم خود را مشخص کنید.

 

در قسمت بعدی قادر خواهید بود آدرس مکان برگزاری را ثبت نموده و از نقشه ی فراهم شده، موقعیت آن را تعیین کنید.(لازم به ذکر است کاربران هیئتی بطور پیش فرض اطلاعات آدرس خود را در این قسمت دارند و برای تغییر محل برگزاری می توانند از گزینه"تغییر موقعیت" استفاده نمایند)

 

در بخش بعدی شما می توانید هیئت میزبان محفل را با وارد کردن نام کاربری صفحه خیمه گاهی آن هیئت مشخص نمایید؛ همچنین با وارد کردن نام کاربری صفحه خیمه گاهی مداح و یا سخنران مراسم این قسمت را تکمیل کنید. البته پر کردن این قسمت اجباری نمی باشد.

 

در قسمت بعدی می توانید با فعال کردن گزینه "خواهران" از خواهران گرامی نیز دعوت بعمل بیاورید و یا با فعال کردن گزینه "سفره اکرام" از برپایی ضیافت اهل بیت، مخاطبان را مطلع سازید.

 

در انتها برای شما عزیزان قسمتی فراهم شده که در آن می توانید هر توضیحی که در مورد مراسم لازم است را بنویسید. با زدن گزینه تایید مراسم شما در صفحه تان ذخیره می شود.

 

در منوی کاربری شما گزینه ای دیگر قابل مشاهده است با نام "برنامه هفتگی" که این صفحه مشابه صفحه برنامه مناسبتی می باشد اما با تفاوتی که به آن خواهیم پرداخت. در قسمت زمان مراسم شما می توانید روز مورد نظر مراسم هفتگی خود را انتخاب نموده و در ادامه تعداد هفته های برگزاری مراسم را نیز مشخص نمایید.


از دیگر امکانات فراهم شده در منوی کاربری در قسمت "مراسم آتی" دو نوار ابزار با نام های "آرشیو مراسم" و "مدیریت اعلانها " می باشد که شما عزیزان می توانید اطلاعات مراسم های خود را مدیریت کنید، همچنین اعلاتات(بنرهای مراسم) خود را بارگذاری و مدیریت کنید.

 در قسمت مراسم آتی و در بخش "اعلانات" با کلیک روی این نوار ابزار وارد صفحه ای می شوید که می توانید بنر مراسمات خود را با کلیک روی گزینه ی "browse…" بارگذاری کرده و با رتبه بندیِ اعلانات خود در قسمت "جایگاه"، ترتیب آنها را مدیریت کنید. در فیلد "آدرس اعلان جدید" شما می توانید توضیحات تکمیلی مراسم خود که در قسمت مراسم آتی و یا خبر بارگذاری کرده اید را به آدرس آن صفحات لینک کنید.(مانند: http://kheimegah.com/username/events)

 

سپاس از توجه شما

مدیریت خیمه گاه

لیست سایر راهنماهای وبسایت خیمه گاه :

راهنمای بارگذاری پرونده های چند رسانه ای در خیمه گاه

آموزش بارگذاری خبر

قسمت صندوق پیام و تبادل نظر

آموزش قسمت خیمه های دنبال شده

آموزش قسمت مدیریت پیشرفته ظاهر

آموزش قسمت سایر امکانات

آموزش قسمت تنظیمات

0 نظر 2528 ۲۹ دی ۱۳۹۵

ارسال نظراتخیمه گاه به عنوان اولین و بزرگترین شبکه اجتماعی و پرتال اختصاصی محافل و هیئات مذهبی کشور در محرم الحرام 1438 (مهرماه 1395) به همت موسسه انصار الحسین علیه السلام راه اندازی گردید.
تمام حقوق این سایت متعلق به خیمه گاه می باشد.
مسئولیت محتوای خیمه ها با منتشرکننده آن است و خیمه گاه مسئولیتی نسبت به آن ندارد.
درباره خیمه گاهاینستاگرام خیمه گاهکانال تلگرام خیمه گاهایمیل خیمه گاه