آموزش قسمت مدیریت پیشرفته ظاهر

با عرض سلام و احترام خدمت شما خیمه گاهیانِ بزرگوار و تشکر فراوان بابت اعتمادتان به پرتال تخصصی محافل و هیئات مذهبی کشور؛ شما گرامیان را به مطالعه ی یکی دیگر از بخش های آموزشی خیمه گاه دعوت می کنیم.

یکی از جذاب ترین و تخصصی ترین قسمتهای خیمه گاه، با عنوان "مدیریت پیشرفته ظاهر" برای شما عزیزان در صفحه منوی کاربری فراهم شده است. شما با کلیک روی این گزینه شاهد چهار نوار ابزار با نام های "نصب کاور"، "مدیریت لوگو (تصویر پروفایل)"، "رنگ قالب" و "چینش باکس ها" خواهید بود.
با کلیک روی گزینه "نصب کاور" صفحه ای برای شما نمایان می شود که در آن می توانید تصویر زمینه ی صفحه خود را مدیریت کنید. این تصویر زمینه که کاور نامیده می شود، در قسمت بالای صفحه شما به نمایش در می آید. به طور پیش فرض برای شما عزیزان تعدادی کاور تعبیه شده، اما شما می توانید کاورهای مورد علاقه ی خود را با استانداردِ سایزِ (حداقل عرض)1500*(حداکثر ارتفاع)500 پیکسل با کلیک روی گزینه "browse…" و انتخاب آن از رایانه تان در صفحه ی خود بارگذاری نمایید.

در قسمت داشبورد، همچنین با کلیک روی گزینه مدیریت لوگو (تصویر پروفایل) وارد صفحه ی مدیریت لوگو می شوید، در این صفحه شما می توانید تصاویر لوگوی مد نظر خود را با استاندارد سایز 300*300 پیکسل با کلیک روی گزینه "browse…" از رایانه خود انتخاب و بارگذاری نمایید. در همین صفحه برای شما عزیزان امکان ویژه ای در نظر گرفته شده است، که می توانید مکان نمایش لوگوی خود را به سه حالت متفاوت تغییر دهید و یا در مواردی از نمایش لوگو جلوگیری کنید. با زدن گزینه تایید تنظیمات مورد نظر شما ذخیره خواهد شد.

در بخش داشبوردِ مدیریت پیشرفته ظاهر با انتخاب نوار ابزار "رنگ قالب" می توانید رنگ قالب صفحه ی خود را از بین چند میلیون رنگ ایجاد شده انتخاب نمایید.

اما آخرین نوار ابزار در داشبوردِ این قسمت که یک امکان اختصاصی و ویژه برای شماست، تحت عنوان "چینش باکس ها" می باشد، که شما خیمه گاهیان می توانید به راحتی با کلیک کردن و نگه داشتن روی یکی از باکس ها، آن را جابجا کنید و چینش اختصاصی صفحه ی خود را مدیریت کنید.

تمامی امکانات شرح داده شده در خدمت شماست تا یک صفحه ی زیبا و تخصصی در این شبکه ی اجتماعی محافل مذهبی برای خود و هیئتتان داشته باشید.

سپاس از توجه شما
مدیریت خیمه گاه

لیست سایر راهنماهای وبسایت خیمه گاه :

راهنمای بارگذاری پرونده های چند رسانه ای در خیمه گاه

آموزش بارگذاری خبر

آموزش قسمت مراسم های آتی

قسمت صندوق پیام و تبادل نظر

آموزش قسمت خیمه های دنبال شده

آموزش قسمت سایر امکانات

آموزش قسمت تنظیمات

0 نظر 234 ۳۰ دی ۱۳۹۵

ارسال نظراتتمام حقوق این سایت متعلق به خیمه گاه می باشد.
مسئولیت محتوای خیمه ها با منتشرکننده آن است و خیمه گاه مسئولیتی نسبت به آن ندارد.
درباره خیمه گاهاینستاگرام خیمه گاهکانال تلگرام خیمه گاهایمیل خیمه گاه