آموزش قسمت سایر امکانات

با تقدیم گرم ترین سلام ها حضور شما همراهانِ خیمه گاهی و تشکر از اینکه در این سلسله مطالب آموزشی منوی کاربری خیمه گاه با ما همراه هستید.
آخرین گزینه ی موجود در صفحه ی منوی کاربری با عنوان "سایر امکانات" در اختیار شماست. با کلیک روی این گزینه، تعداد هفت نوار ابزار برای شما به نمایان می شود.

اولین نوار ابزار که با عنوان "پیوندها" موجود است به شما امکان می دهد که وبسایت هایی را که مد نظر دارید را در قالب یک لینک در انتهای صفحه ی خود به نمایش بگذارید. برای این کار کافی است در فیلد "عنوان پیوند جدید" نام آن وبسایت را وارد کرده و با نوشتن آدرس صحیح وبسایت مدنظر، در قسمت "آدرس پیوند جدید" (به طور مثال:www.sample.com)، آن را جزو پیوند های خود قرار دهید. همچنین در فیلد "جایگاه" نیز شما می توانید ترتیب قرارگیری پیوند ها را با اعداد مختلف از یک تا هر تعداد پیوند موجود مشخص نمایید.

دومین نوار ابزار در قسمت سایر امکانات "اعلانات" می باشد. با کلیک روی این نوار ابزار وارد صفحه ای می شوید که می توانید بنر مراسمات خود را با کلیک روی گزینه ی "browse…" بارگذاری کرده و با رتبه بندیِ اعلانات خود در قسمت "جایگاه"، ترتیب آنها را مدیریت کنید. در فیلد "آدرس اعلان جدید" شما می توانید توضیحات تکمیلی مراسم خود که در قسمت مراسم آتی و یا خبر بارگذاری کرده اید را به آدرس آن صفحات لینک کنید.(مانند: http://kheimegah.com/username/events)

سومین نوار ابزاری که در داشبورد برای شما وجود دارد نوار ابزار شبکه های اجتماعی می باشد؛ شما با ورود به این بخش می نوانید آدرس شبکه های مختلف اجتماعی وابسته به خود (یا هیئتتان) را به اشتراک بگذارید. مخاطبان شما لینک این شبکه ها را در انتهای صفحه ی شما شاهد خواهند بود.

نوار ابزار بعدی با که با نام "افزونه ها" در اختیارتان است می تواند به شما امکان اضافه کردن افزونه به صفحه خیمه گاهیتان را بدهد. در این صفحه شما با کلیک روی گزینه ی "فعالسازی" می توانید یک یا چند افزونه را در انتهای صفحه ی خود به نمایش بگذارید.

دو نوار ابزار بعدی که با نامهای "صفحه درباره ی ما" و "صفحه ی درباره ی ما" مشخص است به شما امکان می دهد که این صفحات را با اطلاعات پیرامون خود (یا هیئتتان) و همچنین راه های ارتباطی تان تکمیل کنید.

سپاس از توجه شما
مدیریت خیمه گاه

لیست سایر راهنماهای وبسایت خیمه گاه :

راهنمای بارگذاری پرونده های چند رسانه ای در خیمه گاه

آموزش بارگذاری خبر

آموزش قسمت مراسم های آتی

قسمت صندوق پیام و تبادل نظر

آموزش قسمت خیمه های دنبال شده

آموزش قسمت مدیریت پیشرفته ظاهر

آموزش قسمت تنظیمات

0 نظر 330 ۳۰ دی ۱۳۹۵

ارسال نظراتتمام حقوق این سایت متعلق به خیمه گاه می باشد.
مسئولیت محتوای خیمه ها با منتشرکننده آن است و خیمه گاه مسئولیتی نسبت به آن ندارد.
درباره خیمه گاهاینستاگرام خیمه گاهکانال تلگرام خیمه گاهایمیل خیمه گاه