راهنمای بارگذاری پرونده های چند رسانه ای در خیمه گاه

وبسایت خیمه گاه اولین و بزرگترین شبکه اجتماعی اختصاصی، جهت فعالیتِ هیئات مذهبی در ایران می باشد که با پیشرفته ترین امکانات در عرصه مجازی در اختیار شماست. اگر شما هم از آن دسته عزیزانی هستید که اخیرا به جمع خیمه گاهی ها پیوسته اید شاید خواندن این مطلب برای شما اثر بخش باشد.
در این مطلب قرار است از امکانات موجود درباره ی بارگذاری پرونده های چند رسانه ای نظیر تصویر، ویدیو و صوت بنویسیم.
در منوی کاربری خیمه گاه فضایی جذاب و ساده برای شما فراهم شده که به سادگی می توانید به قسمت های بارگذاری فایل های چند رسانه ای دسترسی پیدا کنید.
با ورود به منوی کاربری خود، در سمت راست صفحه ی پیش روی شما، فهرستی از امکانات موجود قابل مشاهده است که با کلیک بر روی هر کدام از گزینه های تصویر، ویدیو و صوت وارد یک صفحه ی مشابه در این سه گزینه خواهید شد. با کلیک بر روی تصویر/ویدیو/صوت در هر قسمت دو گزینه در بخش بالای باکس با نام های "درج تصویر/ویدیو/صوت" و "درج آلبوم"  و سه نوار ابزار را با نام های "ویرایش آلبوم ها" ،"ویرایش تصویر/ویدیو/صوت" و "بخش نظرات" مشاهده می کنید.

جهت مشاهده تصویر با کیفیت بالاتر کلیک کنید

گزینه "درج آلبوم" به شما این امکان را می دهد که بتوانید فایل های چند رسانه ای خود را دسته بندی کنید تا هم خودتان در مدیریت و دسته بندی آنها راحت تر باشید و هم اینکه مخاطبان شما برای جستجو و استفاده ی بهتر از پرونده های چند رسانه ای شما آسوده تر باشند، البته لازم به ذکر است که تعداد آلبوم های بالا یک حُسن محسوب نمی شود بلکه درستی تقسیم بندی این آلبوم ها یک مزیت بوده و مخاطبان به این نظمِ صفحه شما علاقه مند خواهند شد. در این قسمت با نوشتن عنوان آلبوم و کلیک روی گزینه "ایجاد کن" می توانید آلبوم جدیدی ایجاد کرده و فایل های خود را دسته بندی کنید، همچنین در این قسمت می توانید آلبوم های خود را اضافه و یا حذف نمایید.

گزینه "درج تصویر/ویدیو/صوت" به شما امکان می دهد که پرونده ی چند رسانه ای خود را بارگذاری کنید، با کلیک روی این گزینه و کلیک روی گزینه ی "browse…"  فایل مورد نظر خود را انتخاب کنید و در قسمت "انتخاب آلبوم" آلبوم دلخواه خود را گزینش کنید و در قسمت "عنوان تصویر/ویدیو/صوت" نام مورد نظر خود را بنویسید (لازم به ذکر است که هر قدر نام فایل های شما مفهوم و مختصر و مفید باشد به جذب مخاطب شما و دیده شدن و یا شنیده شدن فایل شما کمک خواهد کرد)؛ با کلیک روی گزینه بارگذاری، گزینه های بیشتری برای شما نمایان می شود که می توانید با توجه به مشخصات پرونده چند رسانه ای مورد نظر، آنها را تکمیل نمایید.

پس از بارگذاری کامل فایل مورد نظر، با کلیک روی گزینه "ارسال و انتشار" فایل مورد نظر روی صفحه ی شما قرار گرفته و قابل مشاهده برای عموم است، اما با کلیک روی گزینه "ذخیره،بعدا منتشر می کنم" فایل شما بصورت موقتی در آلبوم مورد نظر قرار می گیرد و مورد نمایش عمومی قرار نمی گیرد، شما با رفتن به آلبوم مورد نظر (از طریق منوی کاربری > تصویر/ویدیو/صوت > ویرایش تصاویر/ویدیوها/صوت ها) می توانید آن را انتشار دهید.

در داشبورد هر قسمت (بخش تصویر/ویدیو/صوت) همانگونه که ذکر شد سه نوار ابزار موجود است که شما با کلیک روی گزینه ی "ویرایش آلبوم ها" می توانید آلبوم های ایجاد شده ی خود را مشاهده، ویرایش و یا در صورت لزوم حذف نمایید (لازم به ذکر است با حذف هر آلبوم اطلاعات آن آلبوم به آلبوم اصلی که غیر قابل حذف است منتقل می شود)، همچنین گزینه ای با عنوان انتقال وجود دارد که شما می توانید تمامی داده های موجود در آلبوم مورد نظر خود را به آلبوم دیگری انتقال دهید.

در داشبورد هر قسمت گزینه ی دوم "ویرایش تصاویر/ویدیوها/صوت ها" می باشد که با کلیک روی این نوار ابزار می توانید با انتخاب آلبوم مورد نظر خود به تصاویر/ویدیوها/صوت های خود دسترسی پیدا کرده و هر کدام از آنها را ویرایش، حذف، انتقال و یا مشاهده کنید.

و اما گزینه ی سومی که در داشبورد بارگذاری فایل های چند رسانه ای در اختیار دارید گزینه ی بخش نظرات است که شما می توانید نظراتی که مخاطبانتان روی هر فایل گذاشته اند را مدیریت، تایید و یا حذف نمایید.

در پایان، حضور شما را در اولین و بزرگترین شبکه اجتماعی و پرتال اختصاصی محافل و هیئات مذهبی کشور را ارج می نهیم. در پست های بعدی همراه ما باشید و با امکانات منحصر به فرد این پرتال آشنا شوید.

با سپاس از توجه شما

مدیریت خیمه گاه

 لیست سایر راهنماهای وبسایت خیمه گاه :

آموزش بارگذاری خبر

آموزش قسمت مراسم های آتی

قسمت صندوق پیام و تبادل نظر

آموزش قسمت خیمه های دنبال شده

آموزش قسمت مدیریت پیشرفته ظاهر

آموزش قسمت سایر امکانات

آموزش قسمت تنظیمات

0 نظر 392 ۲۹ دی ۱۳۹۵

ارسال نظراتتمام حقوق این سایت متعلق به خیمه گاه می باشد.
مسئولیت محتوای خیمه ها با منتشرکننده آن است و خیمه گاه مسئولیتی نسبت به آن ندارد.
درباره خیمه گاهاینستاگرام خیمه گاهکانال تلگرام خیمه گاهایمیل خیمه گاه