آموزش قسمت تنظیمات

با سلام خدمت شما خیمه گاهیان عزیز در این قسمت از سری مباحث آموزشی پنل کاربری خیمه گاه قصد داریم قسمت تنظیماتِ صفحه ی منوی کاربری را شرح دهیم.

شما با کلیک روی گزینه "تنظیمات" سه انتخاب با نام های "مشخصات کاربری"، "تنظیمات امنیتی" و "درخواست رسمیت" خواهید داشت. با کلیک روی "مشخصات کاربری" وارد صفحه ای خواهید شد که می توانید عنوان خیمه ی خود را تغییر دهید، و با وارد کردن کد امنیتی و کلیک روی گزینه ی "تایید" آن را ذخیره نمایید.

کلیک کردن روی گزینه ی "تنظیمات امنیتی" شما را به صفحه ای با پنج نوار ابزار وارد می کند. با کلیک روی نوار ابزار "تعلیق حساب کاربری" شما می توانید حساب خود را تعلیق و از دسترس خارج کنید. در صورت اطمینان برای تعلیق حساب کاربری خود، با تایید این فرم، موافقت خود را اعلام فرمایید. پیامکی حاوی کد تایید، جهت تعلیق حساب کاربری برای شما ارسال خواهد شد.

با کلیک روی نوار ابزار "تغییر رمز عبور" وارد صفحه ای خواهید شد، که با ارائه ی رمز عبور پیشین و جدید خود رمز عبور خود را تغییر دهید.

نوار ابزارِ "تغییر ایمیل" به شما امکان می دهد ایمیلی که با آن در خیمه گاه ثبت نام کرده اید را با وارد کردن ایمیل جدید و کد امنیتی مورد نظر تغییر دهید. با زدن گزینه ی تایید پیامی حاوی لینک فعال سازی به ایمیل جدید شما ارسال خواهد شد.

چهارمین نوار ابزارِ در اختیار شما با عنوان "تغییر شماره موبایل" به شما امکان وارد کردن و یا تغییر شماره ی موبایل را خواهد داد.

آخرین بخش از گزینه های زیرمجموعه تنظیمات بخش "درخواست رسمیت" می باشد. با رسمیت بخشی به خیمه ی خود می توانید به طور تایید شده و خاص صفحه ی خود را بروز رسانی کنید و از ایجاد صفحات غیر واقعی جلوگیری کنید.

شما با کلیک روی این گزینه و مطالعه کامل شرایط اعطای رسمیت به خیمه می توانید از طریق مراحل زیر به خیمه ی خود رسمیت ببخشید:

1) ورود به خیمه گاه

2) درصورتی که عضو خیمه گاه نیستید، خیمه جدید برپا کنید.

3) بارگزاری عکس پروفایل و تکمیل اطلاعات لازم در مورد فعالیت مجموعه (درج عکس پروفایل الزامی است)

4) ارسال چند نمونه از ویدیوها، تصاویر و اصوات مورد نظر در صفحه

5) دریافت فرم درخواست و تکمیل آن به همراه مهر و امضا(دانلود فرم درخواست ایجاد خیمه رسمی و تایید شده)

6) ارسال درخواست شامل فرم تکمیل شده ی درخواست به همراه کپی کارت ملی

 

سپاس از توجه شما
مدیریت خیمه گاه

لیست سایر راهنماهای وبسایت خیمه گاه :

راهنمای بارگذاری پرونده های چند رسانه ای در خیمه گاه

آموزش بارگذاری خبر

آموزش قسمت مراسم های آتی

قسمت صندوق پیام و تبادل نظر

آموزش قسمت خیمه های دنبال شده

آموزش قسمت مدیریت پیشرفته ظاهر

آموزش قسمت سایر امکانات

1 نظر 2915 ۳۰ دی ۱۳۹۵

ارسال نظراتامیرحسین محمدپور

سلام علیکم ، خیلی متشکرم
اجرکم عند الله
۹۵/۱۲/۱۵ ساعت ۰۰:۱۰
خیمه گاه به عنوان اولین و بزرگترین شبکه اجتماعی و پرتال اختصاصی محافل و هیئات مذهبی کشور در محرم الحرام 1438 (مهرماه 1395) به همت موسسه انصار الحسین علیه السلام راه اندازی گردید.
تمام حقوق این سایت متعلق به خیمه گاه می باشد.
مسئولیت محتوای خیمه ها با منتشرکننده آن است و خیمه گاه مسئولیتی نسبت به آن ندارد.
درباره خیمه گاهاینستاگرام خیمه گاهکانال تلگرام خیمه گاهایمیل خیمه گاه