راهنمای بارگذاری پرونده های چند رسانه ای در خیمه گاه

وبسایت خیمه گاه اولین و بزرگترین شبکه اجتماعی اختصاصی، جهت فعالیتِ هیئات مذهبی در ایران می باشد که با پیشرفته ترین امکانات در عرصه مجازی در اختیار شماست. اگر شما هم از آن دسته عزیزانی هستید که اخیرا به جمع خیمه گاهی ها پیوسته اید شاید خواندن این مطلب برای شما اثر بخش باشد.
در این مطلب قرار است از امکانات موجود درباره ی بارگذاری پرونده های چند رسانه ای نظیر تصویر، ویدیو و صوت بنویسیم.
در منوی کاربری جدید خیمه گاه، فضایی جذاب و ساده برای شما فراهم شده که به سادگی می توانید به قسمت های بارگذاری فایل های چند رسانه ای دسترسی پیدا کنید.
برای این کار از سه طریق می توان اقدام کرد؛ اولین راهکار اینکه با ورود به منوی کاربری گزینه های ویدیو، عکس، صوت و خبر را مشاهده می کنید که ابتدا تعداد فایلهای بارگذاری شده ی شما را به تفکیک رسانه نمایش داده و در زیر هر کدام گزینه ای با عنوان "بارگذاری" موجود است که برای بارگذاری هر کدام روی قسمت مورد نظر کلیک کرده و به صفحه ی جدید بروید.

جهت مشاهده تصویر با کیفیت بالاتر کلیک کنید

گزینه "انتخاب آلبوم" به شما این امکان را می دهد که بتوانید فایل های چند رسانه ای خود را دسته بندی کنید تا هم خودتان در مدیریت و دسته بندی آنها راحت تر باشید و هم اینکه مخاطبان شما برای جستجو و استفاده ی بهتر از پرونده های چند رسانه ای شما آسوده تر باشند، البته لازم به ذکر است که تعداد آلبوم های بالا یک حُسن محسوب نمی شود بلکه درستی تقسیم بندی این آلبوم ها یک مزیت بوده و مخاطبان به این نظمِ صفحه شما علاقه مند خواهند شد. در این قسمت با انتخاب منوی کشویی می توانید از آلبوم های ساخته شده ی خود(به طور پیش فرض آلبوم اصلی) استفاده کنید و یا برای ایجاد آلبوم جدید روی گزینه ی "ایجاد آلبوم جدید" کلیک کرده و نام آلبوم خود را وارد کنید. سپس با زدن گزینه "browse…" فایل مورد نظر خود را از دستگاه انتخاب کنید.

در قسمت "عنوان تصویر/ویدیو/صوت" نام مورد نظر خود را بنویسید (لازم به ذکر است که هر قدر نام فایل های شما با مفهوم و مختصر و مفید باشد به جذب مخاطب شما و دیده شدن و یا شنیده شدن فایل شما کمک خواهد کرد)؛ با کلیک روی گزینه بارگذاری، گزینه های بیشتری برای شما نمایان می شود که می توانید با توجه به مشخصات پرونده چند رسانه ای مورد نظر، آنها را تکمیل نمایید.

پس از بارگذاری کامل فایل مورد نظر، با کلیک روی گزینه "ارسال و انتشار" فایل مورد نظر روی صفحه ی شما قرار گرفته و قابل مشاهده برای عموم است، اما با کلیک روی گزینه "ذخیره،بعدا منتشر می کنم" فایل شما بصورت موقتی در آلبوم مورد نظر قرار می گیرد و مورد نمایش عمومی قرار نمی گیرد، شما با رفتن به آلبوم مورد نظر (از طریق منوی کاربری >مدیریت فایلها> ویرایش تصاویر/ویدیوها/صوت ها) می توانید آن را انتشار دهید.

یکی دیگر از گزینه های مورد استفاده در این بخش گزینه ی "مدیریت فایلها" می باشد که شما با کلیک روی گزینه ی "ویرایش آلبوم ها" می توانید آلبوم های ایجاد شده ی خود را مشاهده، ویرایش و یا در صورت لزوم حذف نمایید (لازم به ذکر است با حذف هر آلبوم اطلاعات آن آلبوم به آلبوم اصلی که غیر قابل حذف است منتقل می شود).

گزینه ی دیگری که در این قسمت قابل مشاهده است با عنوان "مشاهده و ویرایش تصاویر/ویدیوها/صوت ها" می باشد که با کلیک روی این نوار ابزار می توانید با انتخاب آلبوم مورد نظر خود به تصاویر/ویدیوها/صوت های خود دسترسی پیدا کرده و هر کدام از آنها را ویرایش، حذف، انتقال و یا مشاهده کنید.

و اما گزینه ی دیگری که مربوط به محتواهای بارگذاری شده می باشدبخش نظرات می باشد که با مراجعه به گزینه ی "ارتباطات" و کلیک روی "نظرات" می توانید نظرات مخاطبان خود را مشاهده و مدیریت کنید.

در پایان، حضور شما را در اولین و بزرگترین شبکه اجتماعی و پرتال اختصاصی محافل و هیئات مذهبی کشور را ارج می نهیم. در پست های بعدی همراه ما باشید و با امکانات منحصر به فرد این پرتال آشنا شوید.

با سپاس از توجه شما

مدیریت خیمه گاه

 لیست سایر راهنماهای وبسایت خیمه گاه :

آموزش بارگذاری خبر

آموزش قسمت مراسم های آتی

قسمت صندوق پیام و تبادل نظر

آموزش قسمت خیمه های دنبال شده

آموزش قسمت مدیریت پیشرفته ظاهر

آموزش قسمت سایر امکانات

آموزش قسمت تنظیمات

0 نظر 3602 ۲۹ دی ۱۳۹۵

ارسال نظراتخیمه گاه به عنوان اولین و بزرگترین شبکه اجتماعی و پرتال اختصاصی محافل و هیئات مذهبی کشور در محرم الحرام 1438 (مهرماه 1395) به همت موسسه انصار الحسین علیه السلام راه اندازی گردید.
تمام حقوق این سایت متعلق به خیمه گاه می باشد.
مسئولیت محتوای خیمه ها با منتشرکننده آن است و خیمه گاه مسئولیتی نسبت به آن ندارد.
درباره خیمه گاهاینستاگرام خیمه گاهکانال تلگرام خیمه گاهایمیل خیمه گاه