عاشقان اهل بیت

عاشقان اهل بیت
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ 44 0 نظر
4- آخرالزمان: اصطلاحی است در فرهنگ ادیان بزرگ دنیا، به معنای آخرین دوران حسات بشر و قبل از برپایی قیامت. در فرهنگ اسلامی، آخرالزمان، هم دوران نبوت (بیشتر ...)
عاشقان اهل بیت
۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ 61 0 نظر
1- آتش و دود: در نشانه های آخرالزمان آمده است: آتش و دودی در خاور زمین بر می خیزد که تا چهل شب مشتعل می شود. قیامت برپا نمی شود تا در یکی از وادی (بیشتر ...)
عاشقان اهل بیت
۲۳ تیر ۱۳۹۷ 265 0 نظر
دلیل ازدوا  ج نکردن حضرـت معصومه(  س) همواره این سؤال برای بسیاری مطرح می شود که چرا دختران امام کاظم(ع) بر خلاف تأکید پیامبر(ص) ازدواج (بیشتر ...)
عاشقان اهل بیت
۸ فروردین ۱۳۹۷ 307 0 نظر
القاـب امیرالمومنین و شأن صدور آ    ن تصویر : ولادت حضرت علی(ع)در این دفتر سعی شده القاب ونام های مبارک حضرت امیرالمومنین را با مختصر (بیشتر ...)
عاشقان اهل بیت
۱۶ شهریور ۱۳۹۶ 266 0 نظر
احـادیثی گهربار از امام هادی(ع) 1- فرمود: كسى كه با خداوند متعال مونس باشد و او را اءنيس خود بداند، از مردم احساس وحشت مى كند. و علامت و نشانه (بیشتر ...)
عاشقان اهل بیت
۱۶ شهریور ۱۳۹۶ 246 0 نظر
3یادگار از امام علی النقی (ع) 1- زیارت جامعه کبیره: درباره زیارت جامعه کبیره که اقیانوسی مواج از معارف الهی و مضامین عالی مشتمل بر معرفی مقام (بیشتر ...)
عاشقان اهل بیت
۸ شهریور ۱۳۹۶ 473 0 نظر
پیام های تبریک عید سعید قـربان 1- ز اسماعیل جان تا نگذری مانند ابراهیم به کعبه رفتنت تنها نماید شاد شیطان را کسی کو روز قربان، غیر خود را می کند (بیشتر ...)
عاشقان اهل بیت
۷ شهریور ۱۳۹۶ 264 0 نظر
عوامل شکست قیام مسلم ابن عقیل اشاره مسلم علیه السلام در پنجم شوال سال 60 هجری به کوفه رسید و برای رعایت تدابیر امنیتی، مخفیانه وارد شهر شد. (بیشتر ...)
اخبار بیشتر
جدیدترین محبوب ترین داغ ترین
تمام حقوق این صفحه محفوظ و متعلق به عاشقان اهل بیت می باشد.