ایستگاه صلواتی

۲۳ مرداد ۱۳۹۶ 141 0 نظر

به گزارش ایلام پویا،هر ساله جنب و جوش برای برپایی ایستگاه های صلواتی در خیابان های شهر و برگزاری مراسم ایام محرم با حضور تمامی اقشار مردم به خصوص جوانان و عاشقان حسینی مثال زدنی و از شکوه و عظمت خاصی برخوردار است.


تصویر : ایستگاه صلواتی درمانی

در نقاط مختلفی از شهر خیمه های ایستگاه صلواتی برپا و آماده خدمت به عزاداران حسینی هستند و با سیاه‌پوش کردن در و دیوار، حال و هوای حسینی در کوچه و خیابان ایجاد کرده اند تا هرچه باشکوه‌تر عشق و ارادت خود را به ائمه اطهار (ع) به تصویر کشند.

عزاداری سید و سالار شهیدان کوچک و بزرگ، فقیر و غنی نمی‌شناسد و هر کسی با هر بضاعتی که دارد در این آستان خدمت می‌کند.

امسال هم با شکوه هرچه تمام تر مراسمات هیئات و دسته های عزاداری در حال اجرا است و کل شهر غرق در عزای حسین(ع) است اما انچه توجه خبرنگار ما را جلب کرده چیزی فراتر از خدمات پیشین به عزاداران حسینی است. خدمتی از جنس تخصص و درمان با عنوان "ایستگاه درمان صلواتی".

"رضا عبداللهیمدیر موسسه خیریه امام حسین(ع) ایلام در باره طرح ایستگاه صلواتی درمانی به خبرنگار ایلام پویا گفت: این طرح با حضور پزشکان و دانشجویان پزشکی برگزار می شود و زمان اجرای آن  روز های 15 ،17 و 18 مهرماه در مسجد امام رضا(ع)  است.


تصویر : ایستگاه صلواتی درمانی

 

مدیر موسسه خیریه امام حسین(ع) ایلام اظهار کرد: این طرح در راه رضای خداوند و امام حسین (ع) و با هدف ارئه خدمت به مردم استان ایلام در اجراست.

وی با توجه به ابداعی بودن این طرح گفت : ایستگاه صلواتی امری پسندیده است اما قصد ما برپایی ایستگاه صلواتی فرا تر از لیوان چایی و... بود؛ این طرح آغاز تحولی نو در ایستگاه های صلواتی بود که برای اولین بار در استان ایلام توسط موسسه خیریه امام حسین(ع) کلید خورده و امیدواریم با تداوم این طرح گرهی از مشکلات مردم گشوده شود.

عبداللهی خاطر نشان کرد:  با توجه به اينكه ان شاءالله اين طرح به طور مستمر ادامه خواهد يافت؛ انتظار مي رود كه خيّرين از چنين طرح هايي استقبال و حمايت كنند.

مدیر موسسه خیریه امام حسین (ع) با ابراز امیدواری از رویکرد ایستگاه های صلواتی گفت: امید است این طرح آغاز کننده ایده های تازه این چنینی باشد، و در پی برگزاری ایستگاه های صلواتی دردی از مردم دوا شود و مشکلات نیازمندان برطرف شود.


تصویر : ایستگاه صلواتی درمانی

وی افزود : در این طرح مستمندانی که توانایی پرداخت هزینه های درمانی ندارند، مداوا می شوند و تاکنون بیش از 70 نفر تحت معالجه و درمان قرار گرفته اند.

 

 
تصویر : ایستگاه صلواتی درمانی

کلید واژه : ایستگاه صلواتی طراحی ایستگاه صلواتی طرح ایستگاه صلواتی محرم تصاویر ایستگاه صلواتی ایستگاه صلواتی خلاقانه طرح بنر ایستگاه صلواتی ایستگاه صلواتی بنر صوت ایستگاه صلواتی مداحی ایستگاه صلواتی صلواتی ایستگاه ایستگاه صلواتی محرم96 ایستگاه صلواتی درمانی طرح جدید ایستگاه صلواتی

گزارش 0
برای ارسال نظر وارد شوید و یا ثبت نام کنید.

comments نظرات

هنوز نظری ارسال نشده است.
جدیدترین محبوب ترین داغ ترین
تمام حقوق این صفحه محفوظ و متعلق به ایستگاه صلواتی می باشد.