حاج میثم مطیعی

حاج میثم مطیعی
۴ شهریور ۱۳۹۷ 337 0 نظر
ای جان‌جهان امام باقر ای قبلۀ جان امام باقر ای کهف امان امام باقر ای فوق بیان امام باقر ای نور عیان امام باقر مولای زمان امام باقر تو باقر (بیشتر ...)
حاج میثم مطیعی
۲۸ مرداد ۱۳۹۷ 297 0 نظر
می‌رسد قصه به آن جا که علی دل تنگ است می‌فروشد زرهی را که رفیق جنگ است چه نیازی دگر این مرد به جوشن دارد «إن یکاد» از نفس (بیشتر ...)
حاج میثم مطیعی
۳۱ تیر ۱۳۹۷ 445 0 نظر
او که با خود می برید، یادگار حیدر است جای او نه روی خاک، بر فراز منبر است باز هم در کوچه‌ها، هیچکس کاری نکرد از امام ما کسی، آبروداری (بیشتر ...)
حاج میثم مطیعی
۱۱ تیر ۱۳۹۷ 439 0 نظر
حمزه که جان عالم و آدم فدای او لب باز می کنم که بگویم رثای او مردی که در شجاعت و هیبت نمونه بود در غیرت و شکوه و شهامت نمونه بود شیر خدا و شیر (بیشتر ...)
حاج میثم مطیعی
۱۱ تیر ۱۳۹۷ 422 0 نظر
سپرده‌ام به آسمون، که سایه‌بونِ این حرم شه سپرده ام به ماهِ شب، نزاره اینجا غرق غم شه زائرها! زائرها! خوش اومدید به این بیابون شرمنده! (بیشتر ...)
حاج میثم مطیعی
۱۰ خرداد ۱۳۹۷ 451 0 نظر
مدح   دیشب گذری کردم از کوچه ی میخانه دیدم همه مستان را دیوانه ی دیوانه ساقیِ بلاجویان شاداب و لبِ خندان می داد به سرمستان پیمانه به (بیشتر ...)
حاج میثم مطیعی
۲ خرداد ۱۳۹۷ 625 0 نظر
مگر کریم و رئوف و رحیم، نام تو نیست؟ "انا الغفور" خدایا مگر کلام تو نیست؟ چرا امید نبندم به مهربانی تو؟ مگر که مژده "لاتقنطوا" پیام تو نیست؟ تو (بیشتر ...)
حاج میثم مطیعی
۲ خرداد ۱۳۹۷ 403 0 نظر
من و شرمندگی از جرم و خطا خدای من ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ اومدﻩ ام به التجا خدای من میدونی جز در رحمت تو جایی ندارم اگه تو ردم کنی برم کجا خدای من روسیاهم می دونم (بیشتر ...)
اخبار بیشتر
جدیدترین محبوب ترین داغ ترین
تمام حقوق این صفحه محفوظ و متعلق به حاج میثم مطیعی می باشد.