حاج میثم مطیعی

حاج میثم مطیعی
۱۱ تیر ۱۳۹۷ 111 0 نظر
حمزه که جان عالم و آدم فدای او لب باز می کنم که بگویم رثای او مردی که در شجاعت و هیبت نمونه بود در غیرت و شکوه و شهامت نمونه بود شیر خدا و شیر (بیشتر ...)
حاج میثم مطیعی
۱۱ تیر ۱۳۹۷ 106 0 نظر
سپرده‌ام به آسمون، که سایه‌بونِ این حرم شه سپرده ام به ماهِ شب، نزاره اینجا غرق غم شه زائرها! زائرها! خوش اومدید به این بیابون شرمنده! (بیشتر ...)
حاج میثم مطیعی
۱۰ خرداد ۱۳۹۷ 145 0 نظر
مدح   دیشب گذری کردم از کوچه ی میخانه دیدم همه مستان را دیوانه ی دیوانه ساقیِ بلاجویان شاداب و لبِ خندان می داد به سرمستان پیمانه به (بیشتر ...)
حاج میثم مطیعی
۲ خرداد ۱۳۹۷ 268 0 نظر
مگر کریم و رئوف و رحیم، نام تو نیست؟ "انا الغفور" خدایا مگر کلام تو نیست؟ چرا امید نبندم به مهربانی تو؟ مگر که مژده "لاتقنطوا" پیام تو نیست؟ تو (بیشتر ...)
حاج میثم مطیعی
۲ خرداد ۱۳۹۷ 125 0 نظر
من و شرمندگی از جرم و خطا خدای من ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ اومدﻩ ام به التجا خدای من میدونی جز در رحمت تو جایی ندارم اگه تو ردم کنی برم کجا خدای من روسیاهم می دونم (بیشتر ...)
حاج میثم مطیعی
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ 206 0 نظر
هزاران بار استغفار کردم دوباره جرم خود تکرار کردم من آن کاهم که روی شانه‌ی خویش هزاران کوه عصیان بار کردم زبانم گفت من عبد تو هستم ولی با (بیشتر ...)
حاج میثم مطیعی
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ 188 0 نظر
باز روگرداندم از تو، باز رو دادی به من  با همه بی‌آبرویی آبرو دادی به من  شرم می‌کردم دگر در محضرت لب واکنم  باز (بیشتر ...)
حاج میثم مطیعی
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ 183 0 نظر
دل ما معتکف کوی خدا شد، الحمد درِ این ماه به روی همه واشد، الحمد رحمت و مغفرت از لطف خدا می بارد دعوت عام ز هر شاه و گدا شد، الحمد به گنه کار بگو (بیشتر ...)
اخبار بیشتر
جدیدترین محبوب ترین داغ ترین
تمام حقوق این صفحه محفوظ و متعلق به حاج میثم مطیعی می باشد.