هیئت الرسول(صل الله علیه و آله)

۲۱ اسفند ۱۳۹۶ 84 0 نظر

بسم الله الرحمن الرحیم

چندین سالی است که در میان موج عظیم عزیزان هیئتی غده ای چرکین و متعفن شروع به رشد کرده و خود را حامی اهل بیت و مقدسات معرفی نموده است. آری فرقه ضاله شیرازی که گویا فقط یاد گرفته اند که همچون روباه و کفتار خود را پشت دین پنهان کنند؛ حال آنکه مهمترین حامی آنان دشمنان اسلام به خصوص انگلیس روباه صفت است که از دیرباز دشمنی شدیدی با مردم ایران و مسلمانان جهان داسته است.

اینان همان کسانی هستند که تمامی برادران اهل سنت را تکفیر می کنند؛ حال آنکه چه بسا فرد سنی ای که عاشق و محب اهل بیت است کمااینکه یقیناً و حقیقتاً نیز اینچنین است چرا که تاریخ و آیین آنان نیز به بزرگی مولا امیرالمومنین علی علیه سلام و مقام شامخ حضرت زهرا سلام الله علیها گواهی می دهد.

اینان همان لاشخورانی هستند که در لباس طاووس، به احادیث و روایات ضعیف تمسک می کنند و گویی حدیث معروف امام صادق مبنی بر اظهار لطف به برادران اهل سنت را رد می کنند که فرمودند به عیادتشان بروید و با آنان صله رحم کنید و حتی در نماز جماعتشان شرکت کنید و به آنان اقتدا نمایید.

اکنون این کفتار ها با حمایت حکومت کثیف بریتانیا و ملکه حیله گر و ساحره الیزابت بارها به رهبر عزیزمان به عنوان ولی فقیه توهین کردند حتی به آیت الله بهجت رحمت الله علیه نیز فحاشی نموده اند. حال بماند که در ابتدا برای حفظ منافع خویش، خود را پیرو امام روح الله معرفی می کردند و بعدها نیز به رهبر کبیر انقلاب توهین کردند.

این گستاخان و خوارج بی ادبی و گستاخی و حماقت را به اوج رسانده و در طی حرکتی برنامه ریزی شده به سفارت کشورمان در انگلیس حمله کرده اند و به پرچم کشورمان بی احترامی نمودند.

عده ی زیادی از مداحان و سخنران های کشور نیز که مدتی با آنان رفت و آمد داشتند نیز از این آمد و شد توبه نمودند و روابطشان را منحل نمودند.

حالا ما هیئتی های ولایی باید نشان دهیم که از منافق و حامیان و جیره خوران بریتانیا نفرت داریم و راه ما از آنان جداست. فلذا بسم الله...

و السلام علی من اتبع الهدی...

گزارش 1
برای ارسال نظر وارد شوید و یا ثبت نام کنید.

comments نظرات

هنوز نظری ارسال نشده است.
تمام حقوق این صفحه محفوظ و متعلق به هیئت الرسول(صل الله علیه و آله) می باشد.