راه اندازی وبسایت خیمه گاه

بسمه تعالی

خیمه گاه به عنوان اولین و بزرگترین شبکه اجتماعی و پرتال اختصاصی محافل و هیئات مذهبی کشور همزمان با ایام پایانی ماه ذی الحجه 1437 و در پیشواز محرم الحرام 1438 هجری قمری فعالیت خود را آغاز نمود.

وجود خلاء رسانه ای کاربر محور با محوریت محتوای قابل انتشار در راستای نشر معارف اهل بیت علیهم السلام که به پوشش فعالیت محافل و هیئات مذهبی کشور بپردازد و بستری را جهت تعامل بیش از پیش ما بین هیئات و همچنین فعالان این حوزه فراهم آورد امری محسوس بود.

نشر محتوای مذهبی این محافل عمدتا از طریق شبکه های اجتماعی بین المللی و یا غیرتخصصی داخلی صورت می گرفت که در واقع باعث عدم تمرکز این نوع محتوا و خلیط شدن آن با انواع محتواهای غیر مرتبط و گاه نامناسب دیگر می شد که بالحق اجحافی آشکار در حق محتوای مرتبط با اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام بود.

این خلاء، عده ای از خیرین و دلسوزان اهل بیت علیهم السلام را بر آن داشت تا در گامی مؤثر و مثمر ثمر اقدام به یکسان سازی و تجمیع این محتوا و ایجاد بستری مناسب برای تعامل بیش از پیش فعالان در این حوزه را فراهم آورند. در این گام همکاری با یک تیم فنی که قابلیت پیاده سازی منویات مورد نظر را داشته باشد از اهمیت به سزایی برخوردار بود.

با لطف خداوند متعال و عنایت ویژه اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام، ترکیبی قوی از عده ای از خیرین پیشتاز در عرصه خدمت به اهل بیت و یک تیم قوی و خلاق تشکیل گردید تا در یک دوره ی 7 ماهه وبسایت خیمه گاه به منصه ظهور برسد.

این تحفه ناقابل را تقدیم پیشگاه مبارک حضرت ولی عصر (عج) اروحنا فداه نموده و از ایشان توفیقات در این مسیر را خواستاریم.

 

و من الله التوفیق  

تیم مدیریت خیمه گاه ذی الحجه الحرام 1437 - مهر 1395

 

3 نظر 291 ۱۰ مهر ۱۳۹۵

ارسال نظراتمهدی فاضل

با سلام بسیار عالی وبرازنده است ؛ باشد که فرهنگ حسینی علیهم السلام در نسل جدید بیش از پیش انتشار وهویدا شودالبته بدست شما خادمین ائمه معصومین علیهم السلام . اجرکم عندالله وفقکم الله ان شاالله
۹۵/۸/۱۱ ساعت ۱۹:۴۲

حمیدرضا بهرامی

با سلام وخسته نباشید
بسیار عالی و کامل اجرتون یا سیدالشهدا که این سایت رو راه اندازی کردید تا فرهنگ حسینی نشر بشه......موفق باشید
یا علی
۹۵/۸/۸ ساعت ۲۳:۴۱

ابراهیم اسدی

سلام علیکم
اجرتون با اباعبدالله
همین ایام با دوستان دنبال این بودیم همچین سایتی راه اندازی کنیم تا خدمتی کرده باشیم تا به کار شما دوستان رسیدم خیالم راحت شد. انشالله مورد قبول حق باشه کمکی خواستید در خدمتیم.
asadi110atgmail
۹۵/۷/۲۰ ساعت ۱۲:۰۴
تمام حقوق این سایت متعلق به خیمه گاه می باشد.
مسئولیت محتوای خیمه ها با منتشرکننده آن است و خیمه گاه مسئولیتی نسبت به آن ندارد.
درباره خیمه گاهاینستاگرام خیمه گاهکانال تلگرام خیمه گاهایمیل خیمه گاه