هیئت الزهرادانشگاه شریف

۱ خرداد ۱۳۹۹ 49 0 نظر

🔰 پویش #کریمانه خانواده شریف

 

🔸 گفتن از سختی این روزها تکرار مکررات است ولی لازم است تا در بهت حادثه گم نشود؛ روزهایی آکنده از درد و بیماری و رنج و بغض‌‏هایی که فرو می‌خشکد و اشک‏هایی که در تنهایی جاری می‌شود، لبریز است از تصویر پدرانی که برای گذران زندگی ساده‌شان  جان  نداشته را کف دست می‌گیرند و دل به خیابان و میدان می‌زنند ولی شب‌هنگام بی سروصدا و آرام مثل صدای دردی خسپیده در گلو، به خانه بازمی‌گردند، مجالی برای شنیدن تحلیل اقتصاددان و سیاستمدار ندارند. تحلیل مردمانی زیر گوش ما در این شهر تحلیل نداشته نان است و خجالت خانواده  و عرق شرمی که از پس این ویروس لعنتی برنمی‌‏آید.

 

🔹 هنوز بعد از دو ماه داغیم، نمی‌فهمیم، ابهت حادثه ما را گرفته، هرچه هست ممکن است حواس‌مان به خیلی چیزها نباشد و یادمان برود که این حواس‌پرتی مرگبار است، یادمان برود که همه بنی‌‌آدمی که زیر این آسمان نفس می‌کشند، برای چندماه یا چندسال یا چندقرن ذخیره ندارند که بتوانند در خانه بنشینند تا زنجیره انتقال #کرونا قطع شود.

 

🔸 سخت است نشستن و دست روی دست گذاشتن و با چشم خود دیدن پدرهایی که سلامت خودشان و خانواده‌شان هم از کرونا در امان بماند، کاسبی بخورونمیر و نان شب‌شان در امان نیست. ما نتوانستیم، همین شد که گفتیم بچه‌های #شریف را دور هم جمع کنیم و یا علی دیگری بگوییم و لبخندی به چهره پدرها و مادرهایی بنشانیم که امیدشان در این روزها فقط اوستاکریم است و بس. شما هم می‌توانید به ما بپیوندید، هراندازه که فکر می‌کنید سهم‌تان است و ته جیب‌تان سنگینی می‌کند. بسم‌الله.

 

🔹 قرار است «۱۰۰۰۰ بسته حمایتی» آماده کنیم؛ همین خوراکی‌هایی عادی که در قفسه‌‏های آشپزخانه ما بسیار معمولی است و امروز شده آرزوی هزاران خانواده. دودوتا چهارتا کردیم و دیدیم هر بسته می‌شود چیزی حدود «۳۰۰ هزار تومان». پس چشم‌مان به دست‌های پربرکت استاد و فارغ‌التحصیل و دانشجوهای #شریف است تا به زندگی ساده ولی شرافتمندانه مردمان این خاک به اندازه خودمان کمک کنیم.

 

🔸 کمک‌های نقدی‌تان را از طریق راه‌های زیر در پویش #کریمانه خانواده شریف پذیراییم:

 

1️⃣ لینک پرداخت مستقیم

🌐 http://account.azzahraa.ir/t/pooyesh_karimaneh

 

2️⃣ شماره حساب 4183713222

3️⃣ شماره شبا IR800120000000004183713222

4️⃣ شماره کارت

6104-3377-7005-0779

◀️ نزد بانک ملت به نام هیأت الزهرا(س)

 

 

گزارش 0
برای ارسال نظر وارد شوید و یا ثبت نام کنید.

comments نظرات

هنوز نظری ارسال نشده است.
تمام حقوق این صفحه محفوظ و متعلق به هیئت الزهرادانشگاه شریف می باشد.