حسینیه انصارالحسین علیه السلام

درباره ما

«مؤسسه انصارالحسین(علیه السّلام)» را خیلی ها، با نام «حسینیّه انصارالحسین(علیه السّلام)» می شناسند که این بزرگ ترین افتخار این مجموعه بوده و هست. یکی از مهم ترین عهدهای اولّیه ی مؤسس و بانیان مجموعه، بر آن بوده تا به ترویج فرهنگ قرآنی و ترویج شعائر اهل بیت عصمت و طهارت(علیه السّلام) بپردازند. بنابر این، در فاز نخست احداث مؤسسه، حسینیّه، راه اندازی و فعّال می شود. در این سال ها، به گفته و ادّعای مخاطبان و مهمانان گرامی، حسینیّه ی انصار، یکی از بهترین، مجلّل ترین و پُر ظرفیّت ترین حسینیّه هایی است که در تهران و کشور، مشغول به فعّآلیت است.

جالب است بدانید که حسینیه ی مؤسسه انصارالحسین(علیه السّلام)، دارای «دوسالن حسینیّه»ی مجزّا در دو طبقه با گنجایش «دوهزار و پانصد» نفر، برای «بانوان و آقایان» می باشد که میزبان هیئات گوناگون، مراسم های مولودی یا ترحیم، جلسات مختلف و هم نشینی های دوستانه بوده و هست.

سالن های حسینیّه ی انصار، دارای دوربین مداربسته، سیستم گرمایش و سرمایش، مبلمان و صندلی های مخصوص نماز، کاشی کاری زیبا و معماری اصیل ایرانی، پذیرایی مناسب و در خورشان مهمانان، سیستم تصویربرداری و اهداء دی وی دی مراسم های ترحیم، بلافاصله بعد از برگزاری مراسم و چندین و چند امکان دیگر است که آن را با حسینیّه های دیگر متمایز ساخته است. از همان سال های دور تا کنون، این حسینیّه، میزبان سخنرانان و ذاکران پیس کسوت و نامی کشور بوده و هست و اکنون نیز، با افتخار، مراسم های زیادی را پوشش می دهد که مقامات لشکری و کشوری، آن را برای جلسات خود انتخاب کرده و می کنند.

شما نیز می توانید برای رزرو حسینیّه و برگزاری مراسم های خود با تلفن های درج شده در بخش درباره ما، با تالار انصار ارتباط گرفته و از خدمات آن استفاده کنید.

تمام حقوق این صفحه محفوظ و متعلق به حسینیه انصارالحسین علیه السلام می باشد.